Designed  by Architect & Designer Gürkan Bülbül

DESIGNED & 3DMODELLING RENDERING ANIMATION BY GURKAN BULBUL

Görsel iletişim, Tasarımın aktarılması için zamanın başlangıcından bu yana tüm ulusların evrensel dili olmuştur ve hala çeşitli alanlardan ve endüstrilerden yenilikçi fikirleri sunmanın ve paylaşmanın en iyi yolu olmaya devam etmektedir. Tarih boyunca sanatta ve mimaride 3 boyutlu görselleştirmenin var olduğunu ve bugün alışık olduğumuz seviyeye kadar nasıl geliştiğini görebiliyoruz. Antik resimlerden, ilk perspektif çizimlerine ve Da Vinci’nin öncü 3 boyutlu modellerine kadar görselleştirme, herkesin kullanabileceği inanılmaz ve kullanışlı bir araca dönüştü.

Günümüzde hayal gücümüzü ifade etmek için gelişmiş yöntemlere, geniş yelpazede modelleme ve render programlarına sahibiz.

Mimari görselleştirmenin geleneksel anlamı, konut mülklerinden oteller, ofis binaları veya tüm kentsel kompleksler gibi ticari yapılara kadar her şey için bilgisayar tarafından oluşturulan ilgi çekici bir dış tasarım oluşturmak üzere 3 boyutlu görüntülerin uygulanmasını gerektirir.

Mimari görselleştirme, mimarların, tasarımcıların ve inşaatçıların yaratıcı seçenekleri keşfetme ve bir tasarımın birden fazla versiyonunu oluşturma ve bunu daha verimli bir şekilde yapma şeklini şekillendiriyor. 3D görsel pazarlama araçları, potansiyel emlak alıcılarının, mülk henüz inşa edilmemiş olsa bile alanın gerçekte nasıl bir his vereceğini deneyimlemelerine olanak tanıdığından, teknoloji müşterinin katılımını da değiştiriyor.

Mimari render hizmetleri tasarımcılar, mimarlar, geliştiriciler ve inşaat şirketleri için vazgeçilmez bir varlıktır. Gürkan Bülbül stüdyosu, profesyonel mimari geçmişi ve benzersiz sanatsal zevki olan CG sanatçılarından oluşan özel bir ekibe sahiptir. 

Yüksek kaliteli 3D teknolojilerini tasarım veya pazarlama süreçlerinize dahil etmenize yardımcı olmak için güçlü görselleştirme çözümlerimizi ve sunum ortamlarımızı sunuyoruz.

360 PANORAMIC RENDER & WEB PANEL

1992 RENDERING

RENDERING 2024

gurkan@gurkanbulbul.com

+905524865286

Architect and Designer Gürkan Bülbül